VII czwartkowy turniej „zaliczony”
Znów było mnóstwo emocji i fantastyczna atmosfera.
Znów było mnóstwo emocji i fantastyczna atmosfera.
Frekwencja dopisała, humory też…
Na dzisiejszym turnieju o Puchar Dzielnicy Chełm „nasi” znów na podium!!!
Waldek Wierzba i Andrzej Thrun na drugim miejscu, a Waldek Dołaszyński i Witek Wierzba tuż za podium – piąte miesce!!
No właśnie… przebiegł nie bez zgrzytów…
Frekwencja dopisała, nawet mieliśmy niewielki nadmiar chętnych…
Niestety nie obyło się bez wpadek…
Ależ się działo!!! 45 par uczestniczyło, klub Alf aż „pękał w szwach”
Tym razem był inny sposób liczenia wyników – graliśmy na MAX-y
Wyniki znajdziesz tu: LINK
Ufff… Pierwszy turniej za nami. Nie obyło się bez drobnych wpadek, ale było naprawdę super!
W ostatni czwartek przed wigilią, 19 grudnia urządziliśmy sobie przedświąteczne spotkanie opłatkowe.