V turniej o Puchar Dzielnicy Piecki-Migowo

rozstrzygnięty! Medale rozdane!

Atmosfera była wspaniała, rywalizacja zacięta, do ostatniego rozdania ważyły się losy zwycięzców i ostatecznie:

  1. miejsce zajęli: Joanna Piskorska i Andrzej Gabryjelów
  2. miejsce: Lech Obara i Edward Markuszewski
  3. miejsce: Andrzej Thrun i Waldemar Wierzba – nasze Morenowe ASY

Morenowe ASY wypadły doskonale: 4 pary w pierwszej dziesiątce!!! Oprócz III miejsca, na piątym Wojciech Stachurski i Zenon Elert, na szóstym Ryszard Mrozowicz i Szczepan Czubasiewicz, na ósmym Aleksandra Rawska i Paweł Łużecki, 12 – Małgorzata Polinceusz z Ewą Szmukałą, 14 – Jurek Walczukiewicz z Mariuszem Rosińskim i 23 – Zygmunt Czapluk z Bogdanem Wojnarowiczem.

Znakomite WYNIKI. Uczestniczyło 30 par. gratulacje zwycięzcom i serdeczne podziękowanie wszystkim uczestnikom!!!